Fotografie není k dispozici.

Bruce Webb (Velká Británie)

Bruce Webb (1971) je filmový režisér a producent z Velké Británie. Natáčel reklamní spoty pro široké spektrum organizací, režíroval krátké snímky a TV seriály. Jako producent spolupracoval na realizaci mnoha děl napříč žánry. Prosadil se krátkou komedií Vzácné knihy a rukopisy (Rare Books and Manuscripts, 2005). Úspěšně debutoval celovečerním snímkem To nejdůležitější (The Be All and End All, 2009). Nově se představil dramatem Sociální sebevražda (Social Suicide, 2015).

Filmografie

  • Sociální sebevražda
    2015
  • To nejdůležitější
    2009
  • Vzácné knihy a rukopisy
    2005

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít