Fotografie není k dispozici.

Marlene Edoyan (Kanada)

Marlene Edoyan is a Montreal-based documentary filmmaker and producer, originally from Lebanon. With a background in Film and Communication studies, she started her career as an artistic director for internationally co-produced animated films. With a keen interest in exploring concepts related to the human geography and the relationship between societies and spaces, Marlene founded Fauve Film to write and direct author-driven documentary films. Her films have played in several international film festivals, such as IDFA, Millennium Docs Against Gravity, and RIDM.

Filmografie

  • Malika in Waiting
    2022
  • The Sea Between Us
    2019
  • Figure of Armen
    2012

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít