Fotografie není k dispozici.

Tudor Giurgiu (Rumunsko)

Tudor Giurgiu je rumunský filmový režisér. Vystudoval Filmovou a divadelní akademii a poté pracoval jako asistent s významnými ruminskými režiséry. V letech 2005-2007 byl prezidentem rumunské národní televize TVR. Věnuje se taky natáčení hudebních videoklipů a dokumentárních filmů. Giurgiu vlastní nezávislou produkční společnost Librafilm a je zakladatelem a prezidentem společnosti Romanian Film Promotion, která pořádá Mezinárodní filmový festival Transilvania.

Filmografie

 • Parking
  2019
 • Why me?
  2015
 • O šnecích a lidech
  2012
 • Jiná láska
  2006
 • Popcorn Story
  2001

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít