Fotografie není k dispozici.

Diego Hernández (Mexiko)

Diego Hernández was born in Tijuana, Mexico in1997. He works alongside Melissa Castañeda as part of Violeta Cine. His first film Los Fundadores won Silver Puma for Best Mexican Film at FICUNAM 2021 and Special Mention in the Premier Film Competition at FIDMarseille 2021. As well as the Youth Jury Prize (UPV/EHU) at ZINEBI 63. His second feature Agua Caliente premiered at FICUNAM and FIDMarseille.

Filmografie

  • Agua Caliente
    2022
  • Los Fundadores
    2021

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít