Julien Chauzit (Francie)

Julien Chauzit was born in Provence in 1996. After studying theatre, literature and cinema, he directed his first feature film, La Colline. He seeks to write films in a different way, developing staging devices that allow for writing based on reality and its own movement, free from a prior dramaturgy. His research leads him to be interested in the polymorphous figure of the actor and in acting, the meeting point between fiction and documentary.

Filmografie

  • The Hill
    2021

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít