Jan Bubeníček (Česká republika)

Vystudoval katedru animované tvorby FAMU (prof. Břetislav Pojar, Pavel Koutský). Byl režisérem studia Eallin animation (spolu s Norem Držiakem, Davidem Súkupem, Tomášem Luňákem a Martinem Dudou). Pracoval v UPP jako vedoucí a supervizor 3D oddělení. Podílel se na vzniku celovečerního animovaného filmu Alois Nebel. V současnosti pracuje na vlastních filmech ve spolupráci s firmou AT Studio a v postprodukční společnosti RUR.

Filmografie

  • Myši patří do nebe
    2021
  • Smrtelné historky
    2016

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít