Fotografie není k dispozici.

Denisa Grimmová (Česká republika)

Scenáristka, kameramanka, animátorka, výtvarnice a režisérka. Po střední výtvarné škole se zaměřením na hračku a loutku vystudovala na pražské FAMU katedru animace u prof. Břetislava Pojara a Pavla Koutského. Profesně nejraději střídá animaci s ilustrací a volnou tvorbou. Její autorské krátké filmy posbíraly mnoho ocenění u nás i v zahraničí. Uspořádala řadu výstav svých obrazů, kreseb, koláží a loutek, ilustrovala několik knih. Ráda pracuje s materiálem a s příběhy.

Filmografie

  • Myši patří do nebe
    2021

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít