Fotografie není k dispozici.

Zuzana Marianková (Slovensko)

Režisérka a scenáristka, absolventka filmové a televizní režie na Vysoké škole múzických umění v Bratislavě. Její krátké filmy Almost There a Cold Hands, vyhrály prestižní soutěž krátkých filmů v New Yorku 24 hour film race. Podílela se na scénáři filmu Cuky Luky Film (2017). Jako režisérka má na kontě několik úspěšných studentských filmů a oblíbených televizních seriálů, například Chlap (2022), Kuchyně (2019), Horní Dolní (2018), Tátové (2018), Za sklem (2016) a Divocí koně (2015). V celovečerním filmu debutovala komedií Známí neznámí (2021).

Foto: Norbert Skaličan

Filmografie

  • Známí neznámí
    2021
  • Almost There
    2014
  • Cold Hands
    2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít