Fotografie není k dispozici.

Antoneta Alamat Kusijanović (Chorvatsko)

Antoneta Alamat Kusijanovic je spisovatelka, režisérka a producentka narozená v Dubrovníku a v současnosti působící v New Yorku. Prošla celou řadou tvůrčích dílen a uvedla se neobyčejně zralým debutem Muréna, který získal na festivalu v Cannes Zlatou kameru, tedy cenu pro nejlepší debut. Producentsky se na filmu, který vyniká promyšleným stylem, úsporným vypravěčstvím a citlivou prací s herci, podílel i Martin Scorsese.

Filmografie

  • Muréna
    2021

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít