Fotografie není k dispozici.

Jiří Kout (Česká republika)

Jiří Kout pracuje jako režisér, producent, herec a publicista. V roce 2008 absolvoval herectví ALD na DAMU, přičemž zejména filmovému a televiznímu herectví se věnuje nadále. Hrál ve více jak dvaceti filmech či seriálech včetně zahraničních produkcí.

Od roku 2009 působí také v architektonickém magazínu EARCH.cz, jehož je od roku 2012 spolumajitelem. Film a architekturu spojil ve své režijní tvorbě. Je producentem a režisérem on-line video cyklu „Architektura v betonu“, který natáčí od roku 2017. V roce 2022 debutoval televizním dokumentárním filmem Trochu poučnej barák a v roce 2023 je plánovaná premiéra celovečerního dokumentárního filmu Architekt (v) příběhu, časosběrného portrétu o architektovi Stanislavu Fialovi a jeho spolupracovnících.

Audiovizuální díla vyrábí ve společnosti Coatmen production, kterou spoluvlastní.

Filmografie

  • Trochu poučnej barák
    2022

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít