Fotografie není k dispozici.

Filip Janerka (Polsko)

He has been connected with the creative industry almost since forever. For over 15 years he has been working with the most recognizable brands in Poland and Europe. For 3 years he has been involved in building his own production house where he works on his own projects in the form of documentary films. A graduate of the Academy of Fine Arts in Wroclaw, a visionary, photographer, filmmaker and producer.

Filmografie

  • (Un)usual Manhattan
    2022

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít