Fotografie není k dispozici.

Marta Ferencová (Česká republika)

Marta Ferencová (1973) je slovenská filmová a televizní režisérka a scenáristka. Vystudovala režii na bratislavské VŠMU. V TV produkci samostatně či s jinými tvůrci režírovala seriály Ordinace v růžové zahradě (Ordinácia v ružovej záhrade, 2007), Profesionálové (Profesionáli, 2008), Zita na krku (2011) nebo SME v háji (2012) a podílela se na dalších projektech. V celovečerním filmu debutovala pohádkou Řachanda (2016).

Filmografie

 • V létě ti řeknu, jak se mám
  2022
 • Přání Ježíškovi
  2021
 • Příliš osobní známost
  2020
 • Všechno nebo nic
  2017
 • Řachanda
  2016

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít