Fotografie není k dispozici.

Pan Lu (Hongkong)

PAN Lu is Associate Professor in the Department of Chinese Culture, The Hong Kong Polytechnic University. Her research interests coalesce around the topic of cultural and cross-cultural analysis of various textual forms including film, visual culture and art, architecture, war memory in modern and contemporary Greater China and East Asia. She was one of the curators of Kuandu Biennale, Taipei, 2018.

Filmografie

 • Anachronic Chronicles: Voyages Inside/Out Asia
  2020
 • Many Undulating Things
  2019
 • Miasma, Plants, Export Paintings
  2017
 • Traces of An Invisible City: Three Notes on Hong Kong
  2016

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít