Hope Strickland (Velká Británie)

Hope Strickland is a researcher and artist filmmaker from Manchester, UK. Her current work is concerned with postcolonial ecologies and the bonds between resource extraction and racial violence; as well as the temporal fractures and intimacies that can be found in working across archival, digital and 16mm film practices. Hope's work has been screened internationally at film festivals including the 59th New York Film Festival, the 60th Ann Arbor Film Festival and the BFI London Film Festival.

Filmografie

  • I'll Be Back!
    2022
  • If I could name you myself (I would hold you forever)
    2021
  • Home Soon Come
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít