Fotografie není k dispozici.

Sergio H. Martín (Mexiko)

Sergio H. Martín (* 1983) je španělský režisér a střihač žijící v Mexico City. Své dovednosti uplatňuje nejen v produkcích mexických seriálů, ale také jako autor dokumentárních snímků. Jeho krátký film Los Seis Grados de Libertad (Six Degrees of Freedom, 2019) slavil úspěchy na festivalech ve Francii, Belgii, Polsku nebo ve Spojených státech amerických.

Filmografie

  • Mořský led
    2022
  • Six Degrees of Freedom
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít