Fotografie není k dispozici.

Michaela Kozáková (Česká republika)

Michaela Kozáková (1999) je studentkou Centra audiovizuálních studií na FAMU. Zajímá se o audiovizi a zvuk/hudbu, na který ve svých dílech často klade důraz mj. i za pomoci různých DIY elektrotechnických výtvorů. Zaměřuje se hlavně na environmentální, sociální případně kulturní témata. Její zálibou jsou vlaky a řeky. Michaela Kozáková je absolventkou workshopu My Street Films.

Filmografie

  • 10 tisíc pro klima
    2022

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít