Fotografie není k dispozici.

Adam Růžička (Česká republika)

Adam Růžička (1990) se začal zabývat 3D modelováním hned po gymnáziu. Nějaký čas se živil právě 3D vizualizacemi, grafikou a fotografováním na volné noze. Později začal studovat obor klasické animace a VFX na Filmové akademii Miroslava Ondříčka v Písku. Během studia se animací a vizuálními efekty podílel na vzniku celé řady oceňovaných studentských i nestudentských filmů, např.: dokumentární snímek Kuratorium pro ČT (režie: Ondřej Veverka), Bílá hora: Kronika povstání (režie: Josef Kotalík) a studentský film Radima Grzybka Kain a Abel (Book the Film Award, ) a další... Po studiu se nyní živí animací a jako externí 3D designér pro Lego Kladno.

Filmografie

  • Farma zvířátek
    2022

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít