Fotografie není k dispozici.

Libor Pixa (Česká republika)

Režisér, výtvarník, animátor. Absolvent katedry animace FAMU. Za svůj absolventský film Graffitiger získal vedle dalších cen i nominaci na Oscara. Oceněny byly i jeho další filmy - PsiCHO (nejlepší český krátký animovaný film a cena publika na festivalu Anifestu 2006, 2. místo na festivalu Anima Mundi 2006 atd.). Autor reklam, 3D večerníčku pro Českou televizi, svojí povídkou se zúčastnil celovečerního filmu Autopohádky.

Filmografie

 • Ke startu připravit!
  2019
 • Nejmenší slon na světě
  2013
 • Autopohádky
  2011
 • Graffitiger
  2010
 • Psi-CHO
  2005

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít