Fotografie není k dispozici.

Jessica Lafrance (Kanada)

Jessica is a director and writer from Ottawa, Canada. She holds a BFA in Theatre from Concordia University in Montreal. Her short films have screened at film festivals across Canada and Internationally. She co-wrote and directed the play The Complicated… performed on stages in Montreal and New York City. In 2017 she received the Cinespace Filmmaker Award at the Lakeshorts International Short Film Festival in Toronto for her short film The Big Push.

Filmografie

  • Ainoa
    2021

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít