Fotografie není k dispozici.

Kryštof Zvolánek (Česká republika)

Kryštof Zvolánek vystudoval střih na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a v současné době studuje na katedře dokumentární tvorby na FAMU. Je také bakalářem IT, kde získal technické zkušenosti. Jeho práce jsou zaměřeny na environmentální témata, místní politiku a rovnost. V roce 2020 spoluzaložil audiovizuální platformu „Remízek“, jako široce otevřenou platformu pro propojování různorodých umělců, tvůrců a hobby-filmařů. Bez hierarchie se snaží přiblížit témata ochrany biodiverzity širokému publiku prostřednictvím podpory místních veřejných zájmů produkcí angažovaného audiovizuálního obsahu, který pokrývá případ, dokud se ještě děje. Tato dokumentární díla využívají moderní média jako reklamní streamy, reportáž, experimentální filmy, ale i klasické filmové vyprávění.

Filmografie

  • Film o žížalách
    2022

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít