James Dean Le Sueur

James Dean Le Sueur (Spojené státy)

James Le Sueur is an independent filmmaker and owner of Fox Hollow Films in Lincoln, Nebraska. Award-winning, “The Art of Dissent” (2020) was his first feature documentary film, and he is currently working on a new feature documentary about the COVID-19 Pandemic called “Seasons of COVID”, which follows the evolution of the pandemic on the Great Plains that he plans to release in film festivals in 2025. He is the Samuel Clark Waugh Distinguished Professor of International Relations at the University of Nebraska, Lincoln, where he focuses on empires and decolonization as a historian.

Filmografie

  • The Art of Dissent
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít