TSENG Wen-chen (Tchaj-wan)

TSENG Wen-chen is a documentary filmmaker who has spent years documenting stories of disadvantaged groups. Her film, Spring: The Story of Hsu Chin-Yu won the Best Documentary at the 2002 Golden Horse Award, and was also selected by the Busan IFF. Currently, she is working on a film project about transnational migrant workers. She also teaches at the Taipei National University of the Arts.

Filmografie

 • The Lucky Woman
  2020
 • Love before Sunset
  2019
 • What Makes Love Last
  2015
 • Spring: The Story of Hsu Chin-Yu
  2002
 • My Homework
  1998

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít