Michal Klukan (Česká republika)

Absolvent Multimédií v ekonomické praxi v Praze a inovace a podnikáni na Copenhagen Business School v Dánsku. Při studiích byl fascinován zkoumáním a tvorbou multimediálního obsahu, který dokáže v divákovi změnit pohled na svět. Filmovou tvorbu na několik let opustil, než znovu našel smysl v další tvorbě. V současnosti pomáhá udržitelným projektům a startupům být vidět a slyšet.

Filmografie

  • Ne,smysl
    2022

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít