Fotografie není k dispozici.

Maciej Jankowski (Polsko)

Born in 1991 in Warsaw. Graduated in Culture Studies from the Institute of Polish Culture at the University of Warsaw. Student of Film Direction at Film School in Łódź. Author of short features and documentaries. His films screened at Moscow International Documentary Film Festival DOKer, PerSo – Perugia Social Film Festival, Krakow Film Festival, T-Mobile New Horizons International Film Festival in Wrocław and Young and Film Koszalin Debut Film Festival.

Filmografie

  • Fruits na Vegetables
    2021

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít