Fotografie není k dispozici.

Adam Sobel (Spojené státy)

Adam Sobel is a writer and filmmaker who has been living in Qatar for the past 5 years. He has a particular interest in the interplay between sports and society. In 2013, he lived at Mt. Everest base camp for two months directing a documentary series following the first woman from Saudi Arabia to stand on top of the world. The series won a 2014 CINE Golden Eagle. Since 2013, Adam has served an advisor for Northwestern University in Qatar's film grant program. Under Adam's mentorship, his students' films have played at festivals around the world, on Al Jazeera, and have been nominated for the Student Academy Awards.

Filmografie

  • The Workers Cup
    2017
  • Of the Rulers
    2015
  • On the Top
    2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít