Fotografie není k dispozici.

Martina Mikušová (Slovensko)

Martina Mikušová graduated in animation from the Academy of Performing Arts in Bratislava. With her graduation film Essence she visited the Festival SICAF 2015 in Seoul, South Korea. Occupation, which was in competition at the Slovakian ​​Fest Anča 2016, is a film about abuse. Chilli, her MA film, bursts with temper, aggression and destructive relationship. During her studies, she mentored at workshops of animated film for children at Bibiana, and also at the Anifilm festival in 2015.

Filmografie

  • Chilli
    2016

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít