Lila Schwarzenberg

Lila Schwarzenberg (Rakousko)

Lila Schwarzenberg vystudovala film na Newyorské univerzitě a antropologii a média na Londýnské univerzitě. Svou tvůrčí kariéru zahájila ve Vídni, ale již déle než 15 let žije v Londýně. Režírovala reklamy a hudební klipy, pracovala jako novinářka a jako producentka získala rozsáhlé zkušenosti s produkcí televizních pořadů a filmů. Je matkou pěti dětí a společně s Lukasem Sturmem vede společnost neulandfilm. Při natáčení filmu Můj otec, kníže se vůbec poprvé ocitla před kamerou.

Filmografie

  • Můj otec, kníže
    2022

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít