Fotografie není k dispozici.

Milen Vitanov (Bulharsko)

Milen Vitanov is born 1978 in Prague, raised in Sofia and graduated in Animation from the University of Film and Television “Konrad Wolf” in Potsdam-Babelsberg in 2007. His graduation short “My Happy End” has participated in many international festivals and received numerous prestigious awards. Together with a group of fellow HFF- graduates and friends he co-founded the Talking Animals Animation Studio in Berlin.

Filmografie

  • Mishou
    2020
  • My Happy End
    2007

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít