Marta Skiba

Marta Skiba (Polsko)

Marta Skiba, born in 1995 in Krakow, Poland, is an independent photographer and documentary filmmaker. Holder of BA in Swedish Philology at the Jagiellonian University. Graduate of the course “Film kindergarten” in Wajda School. In her photographic and film works she focuses on the human being and emotions. On a daily basis, she makes portrait sessions and documentaries. Her works were presented on two individual and several collective exhibitions.

Filmografie

  • Under The Sky
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít