Nina Guseva

Nina Guseva (Rusko)

Nina Guseva was born in Moscow in 1988. She graduated from Moscow Art Theatre School in 2011 with honors (specialty- actress) and then joined Moscow Art Theatre company and has been working there as well as acting in film productions ever since. She got accepted to School of Documentary Film of Marina Razbezhkina in 2018. Nina released her first documentary Rosa in 2019. Her first full length documentary The Case had a premiere at IDFA film festival in 2021.

Filmografie

  • The Case
    2021
  • Rosa
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít