Fotografie není k dispozici.

Srđan Kovačević (Chorvatsko)

Srđan Kovačević (1982) is a director and cinematographer from Zagreb. In 2009, he earned a degree in Cinematography from the Academy of Dramatic Art in Zagreb. Since 2000, he has worked as a cameraman for various independent regional film and TV productions. As a cinematographer and cameraman, he has made several documentary films, including Kinofil (2010) by Damir Janeček, Naked Island (2014) by Tiha Klara Gudac, Days of Madness (2018) by Damian Nenadić, and others. Factory to the Workers is his directorial feature debut.

Filmografie

  • Factory to the Workers
    2021

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít