Andrea Testa (Argentina)

Andrea Testa is an Argentinian director, screenwriter and producer. Her first documentary feature film was Pibe Chorro (2016). Her feature film The Long Night of Francisco Sanctis (2016), co-directed with Francisco Márquez, was awarded as Best International Film in BAFICI and was part of Un Certain Regard section of the Cannes Film Festival and Horizontes Latinos (Latin Horizons) of the San Sebastian International Film Festival. Her last work, Mother-Child (2019) was premiered at IDFA, where received a Special Mention.

Filmografie

  • Mother-Child
    2019
  • Pibe Chorro
    2016
  • The Long Night of Francisco Sanctis
    2016

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít