Ondřej Čížek

Ondřej Čížek (Česká republika)

Ondřej Čížek pracuje v oblasti kulturního PR a marketingu (Kunsthalle Praha, Bigg Boss, v minulosti Česká filharmonie, Colours of Ostrava či Academia Film Olomouc). Vystudoval filmovou a divadelní vědu na Filozofické fakultě Univerzity Palackého, věnoval anebo se stále věnuje filmové a hudební publicistice (ČT art, DOK.REVUE, Full Moon aj.). Krátkometrážní snímky na pomezí hudebního videoklipu, dokumentu a experimentálního filmu tvoří v rámci online platformy Danger Days. Snímek Kontakt Transgas je jeho prvním, oficiálně uváděným počinem. Jeho aktuální texty zabývající se pop-kulturními tématy lze dohledat na ondrejcizek.medium.com.

Filmografie

  • Kontakt Transgas
    2021

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít