Phassarawin Kulsomboon

Phassarawin Kulsomboon (Thajsko)

Phassarawin Kulsomboon was born in 1981. He holds an MA in Film and Photography from Chulalongkorn University. He has directed short films and miniseries, while working as the director of photography for various TV programmes and documentary films. Kulsomboon co-shot two internationally acclaimed documentary films Soonyakarn and Santakhiri Sonata. He currently works as a guest lecturer at the School of Digital Media, Sripatum University.

Filmografie

 • Danse Macabre
  2021
 • Santakhiri Sonata
  2019
 • Soonyakarn
  2017
 • The Shoes
  2012

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít