HSU Che-yu

HSU Che-yu (Tchaj-wan)

HSU Che-yu works as an artist who primarily creates animations, videos, and installations that feature the relations between media and memories. He is now studying in Le Fresnoy – Studio national des arts contemporains, France. He is a laureate of HISK (Higher Institute for Fine Arts, Belgium) in 2020. Previously, he obtained a master’s degree from the Graduate Institute of Plastic Arts, Tainan National University of the Arts.

Filmografie

 • The Making of Crime Scenes
  2021
 • Single Copy
  2019
 • Re-rupture
  2017
 • Microphone Test: A Letter to Huang Guo-Jun
  2015

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít