HUNG Wei-lin (Tchaj-wan)

HUNG Wei-lin is an independent filmmaker graduated from the École supérieure d'études cinématographiques (ESEC) in Paris. Formerly worked as a TV screenplay writer, a TV program manager, and a film marketing specialist, she now ventures into screenplay writing and filmmaking, attempting to make voices of the hidden histories and forgotten memories.

Filmografie

  • K’s Room – The Creation and Destruction of the World
    2020
  • Ah Ying: The Extraordinary Ordinary
    2019
  • Like Father, Like Son
    2015

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít