Martin Kuba

Martin Kuba (Česká republika)

Po absolvování Režie na FAMU Martin nyní připravuje celovečerní debut Tři týdny pod mořem, který byl podpořen Státním fondem kinematografie a stal se součástí vývojového workshopu TorinoFilmLab. Předchozí krátké filmy byly uvedeny mj. na MFF Montreal a MFF Varšava, absolventský film Vinland byl premiérově uveden na MFF Karlovy Vary a MFF Káhira.

Filmografie

  • Vinland
    2021

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít