Maria José Moreno

Maria José Moreno (Peru)

Maria José Moreno graduated as a bachelor in Film and Cinema from Paris 8 University in France, and later graduated with honors of the Filmmaking Master at the same university. Her films have been screened at many film festivals and won several awards. Currently, Maria José is working as a College Professor in Film and Cinema and studying a Master’s degree in Creative Documentary at Pompeu Fabra University in Barcelona. She´s also working in the post-production of her fourth short film Rosehead and the production of her second documentary feature film The left side of the heart.

Filmografie

  • Lima in the Skin
    2017
  • The Nautical Rose
    2015
  • The Flowers of Evil
    2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít