Fotografie není k dispozici.

Ximena Valdivia (Peru)

Director and production designer focus on independent projects. Most of her artistic experience comes from music, having been a member of bands such as Pop en Llamas, Sociedades Primitivas and Ratas Rosadas. She was one of the founding members of Kino-A, a documentary film project of the experimental music scene of Lima. Lima Screams is her first feature documentary as a director.

Filmografie

  • Lima Screams
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít