José Permar (Mexiko)

Jose Permar is a Mexican filmmaker who graduated in audiovisual arts from the University of Guadalajara and attended the Berlinale Talents 2018. He won the Ariel Award for best short film in 2017, was nominated at the Students Oscars Academy Awards, and received a special mention at the Berlinale 2016 for his short documentary Aurelia and Pedro. His previous short films Outside (2015) and Beast (2016) have been exhibited and awarded at festivals including Shorts Mexico, FICUNAM, Morelia International Film Festival, and ISFVF of the Beijing Film Academy, among others.

Filmografie

 • Off the Road
  2020
 • Aurelia and Pedro
  2016
 • Beast
  2016
 • Outside
  2015

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít