Fotografie není k dispozici.

Martin Müller (Česká republika)

Martin Müller je český režisér a scénárista. Vystudoval strojní průmyslovku v Liberci a Filmovou školu ve Zlíně. Jako asistent kamery se podílel na seriálu z produkce ČT Znamení koně. Následovala práce v zahraničních produkcích na seriálu Borgia nebo filmu Mission Impossible 4. Jeho absolventský film z roku 2009 Špatné myšlenky získal 2. místo na noci filmových nadějí. Točil také klipy, reklamy, a propagační spoty. V roce 2018 pak natočil krátkometrážní sci-fi Svědomí a hororový krátký film Poprvé a naposled. V roce 2020 natočil svůj první celovečerní film Poslouchej.

Filmografie

 • Spolu
  2022
 • Poslouchej
  2019
 • Poprvé a naposled
  2018
 • Svědomí
  2018
 • Špatné myšlenky
  2009

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít