Hugues Le Paige (Belgie)

Hugues Le Paige was born in Brussels on May 10, 1946. Degree in Philosophy and Lettersv(Journalism and Social Communication) from the Université Libre de Bruxelles. 1970-1990 journalist at the RTBF (Belgian radio and television) notably correspondent in Paris and Rome 1990-2004 writer-producer at the documentary department of RTBF (Brussels) Since 2004 independent author-director, journalist-writer.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít