Stephane Riethauser (Švýcarsko)

Stéphane Riethauser was born in 1972 in Geneva, Switzerland. He holds a law degree from the University of Geneva. Over the years, he has been working as a teacher, gay activist, photographer, editor, journalist and translator. He is the author of “A visage découvert”, a photography book about coming out (Ed. Slatkine, 2000). Between 2003 and 2008, he worked for Swiss Radio Television RTS as a journalist and director. In 2007 he launched his production company Lambda Prod and started working as an independent filmmaker. He lives in Berlin.

Filmografie

 • Madame
  2019
 • Garden of Stars
  2016
 • Prora
  2012
 • Frozen in Time, The Life of Marius Borgeaud
  2007

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít