Antje Heyn

Antje Heyn (Německo)

Antje Heyn is a Berlin based animation director and illustrator. Her work is inspired by daily observations of urban living and culture as well as nature and animals. Besides setting her heart on creating characters and bringing them to life she teaches animation at universities as well as art academies and is running the Protoplanet Studio.

Filmografie

 • CAT LAKE CITY
  2019
 • Trial & Error
  2016
 • PAWO
  2015
 • Lumo
  2010

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít