Fotografie není k dispozici.

Denis Šafařík (Česká republika)

Denis Šafařík je český televizní a divadelní herec. Řadu let ve věnoval baletu a klasickému tanci, které studoval i na konzervatoři. V roce 2013 odjel na rok do USA studovat divadelní herectví a maturitu složil až po návratu. Do širšího povědomí diváků se dostal díky hlavní roli v pohádce Kouzelník Žito. Zahrál si také jednu z hlavních rolí v kriminálním seriálu Zločiny Velké Prahy. V roce 2023 natočil svůj režisérský debut, povídkový film O malých věcech.

Filmografie

  • O malých věcech
    2023

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít