Fotografie není k dispozici.

Pierre Clenet (Francie)

Pierre Clenet is a french FX artist currently living in London. Having an old passion for drawings and illustration, he started his career in Paris, working as Graphic designer for a communication studio specialised in video games. Having heard of the Supinfocom school by a former student friend, he joined him in Arles. Here, he added different strings to his bow and learned 3D, how to add movement to his illustrations, and Directing. He co-directed his graduation and award winning short movie “Home Sweet Home”. Since then, he works in London as a Freelance FX artist for various Advertising studios.

Filmografie

  • Home Sweet Home
    2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít