Fotografie není k dispozici.

Alejandro Diaz (Kolumbie)

Alejandro Diaz is a Colombian Director and Production Designer working in the Animation industry for over 8 years. He graduated from Supinfocom in France with the award winning shortfilm "Home Sweet Home", and has worked with studios such as Dreamworks Animation, Pearl Studios, Passion Pictures, Onix films, and Milford among others. In late 2018 he founded his own studio Rocket House Animation, where he collaborates with different clients around the world, on the preproduction of animation projects.

Filmografie

  • Home Sweet Home
    2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít