Fotografie není k dispozici.

Stéphane Paccolat (Švýcarsko)

Stéphane Paccolat grew up in Martigny, Switzerland. In 2008, he moved to France to study CG Animation Direction at MOPA (Supinfocom Arles). His graduation movie "Home Sweet Home" won the "Best computer animated short" at SIGGRAPH 2014 and was nominated at Cannes in the category Cinéfondation. He is currently working as a look development artist at RodeoFX in Montréal, Canada.

Filmografie

  • Home Sweet Home
    2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít