Fotografie není k dispozici.

Romain Mazevet (Francie)

Romain Mazevet was born on September 15, 1988, in Montauban, France. Motivated by the desire to tell great stories with beautiful pictures, he took advantage of his 5 years of study at Supinfocom Arles, to perfect his drawing skills and appropriate techniques for 3D directing. He developed a real interest in lighting, textures, shaders and Matte painting and, developed the original idea of his graduation film "Home Sweet Home. " Romain is currently living and working in Paris.

Filmografie

  • Home Sweet Home
    2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít