Iva Ćirić

Iva Ćirić (Srbsko)

Iva Ćirić (1983) graduated with a degree in Printmaking and Book design, and has a Ph.D. in Digital Arts from the University of Arts in Belgrade. Nowadays, she has finally found herself in drawing illustrations and directing animated short films. Iva works as an assistant in the Animation department at FAA, organizes the Balkanima animated film festival. She likes to travel and visit animated festivals all around the world.

Filmografie

  • Florigami
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít